Відео. Як боротися з булінгом: поради для дітей

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ - ПРОТИДІЯ БУЛІНГУ

Телефони довіри

Дитяча ліня 116 111 або 0 800 500 225 ( з 12.00 до 16.00);

Гаряча телефонна лінія щодо булінгу 116 000;

Гаряча лінія з питань запобігання насильству 116 123 або 0 800 500 335;

Уповноважений Верховної Ради з прав людини 0 800 50 17 20;

Уповноважений Президента України з прав дитини 044 255 76 75;

Центр надання безоплатної правової допомоги 0 800 213 103;

Національна поліція України 102;

ПШ № 332

Уповноважені особи для здійснення невідкладних заходів реагування у випадках виявлення фактів насильства:

Заступник директора з навчальновиховної роботи – Головашева Марія Миколаївна

Шкільний психолог – Пушкар Наталія Володимирівна

Соціальний педагог – Лазаренко Ольга Анатоліївна

Заява про випадок булінгу

Дивитись >>>

Порядок реагування на випадок булінгу (цькування)

Дивитись >>>

Порядок застосування заходів виховного впливу

Дивитись >>>

План заходів спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) на 2020-2021 н.р.

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

Дотримуватися Статуту початкової школи № 332 Дарницького району м.Києва та режиму роботи закладу освіти.

Виконувати вимоги освітньої програми (індивідуального навчального плану за його наявності), дотримуючись принципу академічної доброчесності, досягати результатів навчання, передбачених Державним стандартом початкової освіти.

Поважати гідність, права, свободи та законні інтереси всіх учасників освітнього процесу, дотримуватися етичних норм.

Відповідально та дбайливо ставитися до власного здоров’я, довкілля та здоров’я оточуючих.

Знати Інструкції з техніки безпеки та безпеки життєдіяльності та дотримуватися їх.

Бути пунктуальним, толерантним, вихованим, чемним та ввічливим, проявляти витримку і розуміння у стосунках з оточуючими.

Користуватися персональними ґаджетами (мобільним телефоном, планшетом тощо) дозволяється виключно для власних потреб, не порушуючи прав, законних інтересів інших учасників освітнього процесу;

під час навчальних занять – тільки з дозволу вчителя та з навчальною метою;

забороняється здійснювати і розповсюджувати аудіо-, фото- та відеозйомку будь-кого з учасників освітнього процесу без їх дозволу.

Залишати приміщення закладу освіти під час навчальних занять лише з дозволу класного керівника та/або чергового адміністратора (разом з батьками або самостійно при наявності письмової згоди батьків).

Невідкладно повідомляти працівників школи (вчитель, класний керівник, адміністрація тощо) про будь-які нестандартні, надзвичайні, конфліктні випадки або ситуації.

Забороняється приносити до закладу освіти речі, які не використовуються в освітньому процесі, предмети або речовини, які можуть зашкодити здоров’ю та безпеці оточуючих; палити, вживати енергетичні, алкогольні напої, наркотичні та токсичні речовини; смітити, бігати, кричати, штовхатися, використовувати образливі слова, жести та ненормативну лексику.

Дбайливо ставитися до майна закладу освіти, особистих речей та речей інших учасників освітнього процесу. Мати зовнішній вигляд, що відповідає діловому стилю.